logo-MDMR-slogan

Mini DMR 2026 Maarsbergen

Op zaterdag 3 oktober 2026 vindt de nieuwe editie van de Mini Dutch Mini Rally plaats. Dit jaar starten en finishen wij in de prachtige omgeving van Maarsbergen, midden op de Utrechtse Heuvelrug. Een gebied dat bekend staat om zijn afwisselende landschap, rustige wegen, bosrijke heuvels en charmante dorpen. Ideaal terrein voor een dag vol rijplezier, kaartlezen en MINI-gezelligheid.

De organisatie werkt aan het opzetten van een prachtige rally vol met kaartleessystemen voor de Comfort-, Toer en Sportklasse die zowel Classic Mini’s als moderne MINI’s een geweldige ervaring zullen bieden. Deelnemers kunnen rekenen op een mix van mooie stuurwegen, rustige buitengebieden en een aantal uitdagende stukken die de rally extra leuk maken.

Deelname aan de Mini Dutch Mini Rally 2026 kost € 215,-. Deze prijs is voor een equipe van twee personen. In deze prijs zit het volgende inbegrepen; deelname aan de rally met één equipe van 2 personen, ontvangst met koffie en wat lekkers bij de start, een lunch en diner. Daarnaast natuurlijk ook twee rallyschilden, de routeboeken en een duidelijke uitleg na afloop.

De inschrijving voor deze Mini Dutch Mini Rally 2026 wordt geopend op 5 juni om 20:00. De ervaring leert dat de rally snel volgeboekt is, dus wees er snel op tijd. Er geldt een maximum aantal deelnemers en zoals altijd geldt: vol is vol.

Zet 3 oktober 2026 alvast in je agenda en maak je klaar voor een nieuwe editie van de Mini Dutch Mini Rally. We kijken ernaar uit om je aan de start te zien op de Utrechtse Heuvelrug.

THE PROGRAM

De Mini Dutch Mini Rally 2026 belooft opnieuw een dag te worden vol rijplezier, uitdaging en gezelligheid. De start en finish in ‘De Weistaar’ in Maarsbergen, waar wij ook zullen lunchen.

Het globale programma ziet er als volgt uit.

De deelnemers zijn vanaf 9:00 welkom in De Weistaar in Maarsbergen. Bij aankomst worden de deelnemers warm ontvangen met koffie en iets lekkers. Na het ontvangst begint het rallyprogramma met afwisselende kaartleessystemen die geschikt zijn voor zowel beginners als ervaren deelnemers. De ochtend voert ons door de omgeving van Barneveld.

Halverwege de dag staat er een goed verzorgde lunch klaar. Dit biedt iedereen de gelegenheid om even bij te praten en nieuwe energie op te doen voor het tweede deel van de rally over de Utrechtse Heuvelrug , waar rustige wegen, bosrijke stukken en mooie landschappen elkaar afwisselen.

Aan het einde van de dag komen alle deelnemers rond 17:00 weer samen op dezelfde locatie voor een diner en is er volop ruimte voor gezelligheid en het delen van de gezamenlijke MINI‑passie. De dag wordt rond 19:00 afgesloten met de feestelijke prijsuitreiking. Zowel Classic Mini’s als moderne MINI’s dingen mee naar het eremetaal, wat altijd zorgt voor een sportieve en spannende afsluiting van de dag.

Subscribe Mini DMR 2025

#MDMR2025

Er kan helaas niet meer worden in geschreven op deze rally. Het door de organisatie ingestelde maximum aantal inschrijvingen is bereikt. Neem contact met ons op voor eventuele vragen.

Event alert

Sign up for our event alert and you’ll be instantly informed of our upcoming rallies!

Mini Dutch Mini Rally 2026 / 3 oktober 2026

Terms

Deelname aan de Mini Dutch Mini Rally 2026 kost € 215,-.

Deze prijs is voor een equipe van twee personen. In deze prijs zit het volgende inbegrepen; deelname aan de rally met één equipe van 2 personen, ontvangst met koffie en wat lekkers bij de start, een lunch en diner. Daarnaast natuurlijk ook twee rallyschilden, de routeboeken en een duidelijke uitleg na afloop.

De inschrijving wordt alleen geaccepteerd wanneer het rallysecretariaat van de Stichting Dutch Mini Rally het digitale inschrijfformulier en de bij inschrijving verschuldigde betaling van € 215,- heeft ontvangen.

Classification

Participants will register for one of the classes listed below. The organization reserves the right to assign a team to another class if necessary.

  • Comfort class: For teams that want to participate in a relaxed way, with simple map reading systems. Ideal for beginners.
  • Touring class: For teams with some experience, where map reading plays a slightly greater role.
  • Sport class: For experienced participants looking for challenging and varied map reading systems. A new and challenging interpretation of the route book is expected every year.
  • Veterans class: For teams whose navigator and/or driver already has a lot of rally experience and wants to drive the comfort class in a relaxed way.

Notice:

Participants who won the Touring Class in a previous edition must enter the Sporting Class or may enter the Veterans Class.

Participants who won the Comfort Class in a previous edition will register for the Touring Class or the Veterans Class.

Cancellation by participant

Het totale inschrijfgeld zal worden terugbetaald:
• Aan inschrijvers waarvan de inschrijving door de organisatie niet geaccepteerd wordt.

Het totale inschrijfgeld zal worden terugbetaald:
• Aan deelnemers die vóór 01-08-2026, 24:00 uur de organisatie per mail melden hun inschrijving in te trekken.

Het inschrijfgeld zal gedeeltelijk terugbetaald worden:
• Volledig inschrijfgeld, minus 50% wanneer de deelnemer zich schriftelijk terugtrekt na 01-08-2026 maar vóór 01-09-2026, 24:00 uur.
• Als de deelnemer na 01-09-2026, 24:00 uur, de inschrijving intrekt zal geen terugbetaling van het inschrijfgeld plaatsvinden.

Indien een schriftelijke annulering wordt ontvangen kan deze in een later stadium niet meer ongedaan worden gemaakt.

Cancellation by organization

Als het evenement door overmacht niet doorgaat, zal de organisatie 100% van het inschrijfgeld terugbetalen, minus de op dat moment gemaakte kosten. Overmacht is iedere gebeurtenis of omstandigheid buiten de macht van de organisator, of andere door een overheid opgelegde maatregel, waardoor het evenement geen doorgang kan vinden.

 

Mocht het evenement geen doorgang vinden omdat er te weinig deelnemende equipes hebben ingeschreven (40 minimaal), dan zal de organisatie 100% van het inschrijfgeld terugbetalen, minus de op dat moment gemaakte kosten.

 

Betaling en Vrijwaring

The full registration fee must be paid upon registration. Provide your own adequate travel and cancellation insurance.

The foundation, organizers and sponsors exclude any liability, for both direct and indirect damages of any kind. The participants indemnify the foundation, organizers and sponsors against any claims by themselves or third parties.

Deelnemers blijven te allen tijde verantwoordelijk voor naleving van de verkeerswetgeving.

Privacy

Gebruik fotomateriaal: De organisatie van de Mini Dutch Mini Rally kan beeldmateriaal van het evenement op zijn social mediakanalen (Instagram, Facebook, iod) plaatsen. De organisatie streeft ernaar om personen niet herkenbaar in beeld te brengen. De organisatie is niet verantwoordelijk voor beeldmateriaal dat door deelnemers zelf wordt gemaakt en door deze deelnemers op hun eigen social media-accounts geplaatst wordt.

Entry list and results: The Mini Dutch Mini Rally organization will publish the names, class, and car type of each team on the entry list and the names of the team in the results on the website.

E-mail address correspondence

Please Note! Het hier opgegeven e-mailadres zal door de organisatie gebruikt worden om met u te communiceren. Controleer dus goed welk e-mailadres er wordt opgegeven. Deelnemers zijn zelf verantwoordelijk voor het doorgeven van een wijziging in deze gegevens.

 

Rallycheck app data

Deelnemende equipes wordt bij de inschrijving gevraagd het telefoonnummer en het emailadres door te geven waarmee de app is gedownload. Wijzigingen in deze gegevens dienen de deelnemers zelf door te geven via dickvanlierop@hotmail.com. Het wijzigen van deze gegevens kan tot uiterlijk 15 september 2026. Wijzigingen (telefoonnummers, klasse indeling, etc) die na deze datum worden ontvangen zullen niet meer worden verwerkt

PROVISIONAL LIST OF PARTICIPANTS

Rally class Driver first name Driver surname Navigator first name Navigator surname Car manufacturer Car model
Comfort Class Jellie Ballast Esmay Meinders Mini Cooper S Convertible
Comfort Class Ronald Barends Milka Barends Mini Cooper Convertible
Comfort Class Sybrenne HAYE Diana Dijkema Mini Cooper
Comfort Class Evert Hemink Magda Variety Mini Cooper s
Comfort Class Alex the Young Yvonne Polman Mini new model Cooper
Comfort Class Sander Kiesouw Valerie Kiesouw Mini Cooper S Convertible
Comfort Class Sieta Kooiman Pim Stokman MINI
Comfort Class Vladislav Krasnikov Oscar from Wagtendonk Mini Cooper S R56
Comfort Class Jan Littink Sieny Littink Mini From
Comfort Class Steffi Luteijn Andy Jin Mini Cooper Cooper S R56
Comfort Class Judith Malcorps Bart from Druenen Mini Cooper (5 door)
Comfort Class Gert Jan Beautiful Monique Beautiful Mini Cooper
Comfort Class Nathalie Remmelts Roan Remmelts To be determined To be determined
Comfort Class Ralph Sloterdijk Chantal Kouwenhoven Mini Cooper s
Comfort Class Nard-Jan Sneep Jaap Sneep Mini Cooper
Comfort Class Jan-Willem Steger Richard Steger Mini Cooper
Comfort Class Marijke From Son Ditta Koster Mini Clubman
Comfort Class Robert-jan From Son Iman Koster Mini Cooper
Sport Class Martin Engelbrecht Anne Engelbrecht Rover Mini Cooper
Sport Class Anette of der Heijden Krista of der Plough mini cooper
Sport Class Gert-Jan Jonkers Han Jonkers Austin Mini
Sport Class Eline Kompier Kees Kompier Morris Cooper S
Sport Class Alex Kootstra Chantal IJkelenstam Austin Mini Special
Sport Class Milko of der Plough Jeroen of der Plough Morris cooper S
Sport Class Peter of the van den Heuvel Bart of the Hill Austin Cooper
Touring class Solmaz Assa TBD TBD Mini Cooper
Touring class Renata Bijkerk Martijn Luiten Mini Classic Cooper 1977
Touring class Annemaja Duis Sabine the Wal Mini Cooper
Touring class Monique Flederus Walter Gommers MINI Clubman
Touring class Cees Funcke Joyce Funcke Mini 1000E
Touring class Xander Groenewegen Casper Groenewegen Mini CooperS
Touring class Tygo Groenewegen Bart of der Plough Mini cooper
Touring class Aat Hoogenboezem Pieter Niessink Mini Cooper
Touring class Marco Kraijenoord Arie Kraijenoord Mini 1300 SPI
Touring class Peter Lewis Charlotte Jones Mini
Touring class Erik Lumbela Johannes of the Eerenbeemdt Mini Mini
Touring class Karim Luyendijk Alex Luyendijk Mini Cooper S
Touring class Kay Meinders Richard Meinders Innocenti Mini Cooper
Touring class Nico Mussel Laura Arkema Mini Cooper
Touring class Marit Niesten Mark niesten Mini 1275 GT Classic
Touring class Emma Patterson Nathalie Van Vugt Mini Mini Magic
Touring class Joep of der Plough Thomas of der Plough Mini cooper S Works
Touring class Gerben Remmelts Timor Remmelts Mini 1300
Touring class Arnold Smith Lysette Smith Mini Special
Touring class Jolanda Klunder Manon Klunder Mini Convertible
Touring class Robert Velu Francis Velu Mini new Clubman
Touring class Mia Willems-Merry Harry Willems Mini Kensington
Touring class Maja Sourmouth Leen Sourmouth Mini 1100 special
Veterans Class Eric Steger Miriam Steger Mini Cooper Innocenti